iOS Academy Kariéra u nás

Nauč sa mobilný
vývoj za 8 týždňov

Si typ človeka čo má na všetko appku? Chceš vyvíjať nové aplikácie no chýba ti príležitosť či hardware? Naša iOS akadémia ti ponúka priestor a ty ho určite využi naplno!

Zmeň svoje zamestnanie
a odštartuj novú kariéru s azet ios academy
ok
8 intenzívnych týždňov tréningu, teórie a praxe vývoja mobilných aplikácií pre iOS systémy.
ok
Po úspešnom absolvovaní Azet iOS Academy dostaneš certifikát a prácu v Azet alebo GoodRequest developerskom tíme ako junior iOS developer.
ok
Azet iOS Academy je jedinečný honorovaný tréningový program, t.j. každý mesiac dostaneš plat.
Odporuč tento kurz svojim kamarátom: Ak poznáš niekoho, kto sa ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, zdieľaj túto ponuku a možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry u nás.
Logá Azet, Ringier Axel Springer, GoodRequest, iOS

Exkluzívna
profesná príležitosť

Ponúkame ti 2-mesačnú pracovnú zmluvu s prechodom na full-time pozíciu pre talentovaných účastníkov, príležitosť nasať autentickú kultúru v žilinskom sídle jednotky na slovenskom online trhu a mentoring odborníkmi z Azetu a GoodRequestu patriacimi medzi tých najlepších vo svojej profesnej oblasti na Slovensku.

Čo sa naučíš?
Zamakáš a zdokonalíš sa v oblastiach a nástrojoch, ktoré vyžaduje moderný vývoj SW.
Swift iOS SDK Xcode Interface Builder REST komunikacia Perzistencia dát Notifikácie Lokalizačné služby a mapy Moderné UX Návrhové vzory Integrácie najnovších knižníc Optimalizácia pre rôzne zariadenia
Neváhaj a
prihlás sa hneď
Vyplň náš formulár, prípadne zašli svoje údaje
na adresu: kariera@azetacademy.sk.


Zaujíma nás tvoj životopis 1 a tiež projekty na ktorých si pracoval 2. Nemusíš nám ukázať len profesionálne zadania, ale aj vlastné voľnočasové projekty a experimenty s mobilným vývojom. Taktiež nezabudni uviesť aké kurzy z oblasti IT si doteraz absolvoval, čo si sa v nich naučil a priložiť certifikáty 3. Dôležitý je pre nás aj tvoj motivačný list 4, esej, kde nám povieš, prečo práve naša akadémia, prečo práve mobilný vývoj a aké máš predpoklady aby si uspel (skúsenosti, danosti).

K materiálom prilož aj súhlas so spracovaním osobných údajov 5. Po vyplnení prihlášky ťa budeme kontaktovať a prípadne pozveme na pohovor a predstavenie priamo k nám do Azet-u v Žiline.leto 2018
Životopis *
Nahraj súbor so svojim životopisom
Motivačný list
Nahraj súbor s motivačným listom
Iné prílohy
Portfólio, ukážka prác, certifikáty (max 10 MB)

* Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby personálneho oddelenia Azetu. (Nebudeme ti posielať marketingové ponuky)
* Viem preukázať praktický záujem o mobilný vývoj ukážkou experimentov, projektov a podobne (nemusí ísť o iOS).
Tvoje
zodpovednosti
Absolvovanie tréningového kurzu mobilného vývoja na výbornú.
Práca v tímoch na testovacích a reálnych projektoch.
Uplatnenie tvojich súčasných programátorských vedomostí a skúseností (PHP, C/C++, Java, Python resp. akýkoľvek programovací jazyk).
Podmienky
pre zaradenie
Absolvovanie sady osobnostných a odborných testov pre posúdenie predpokladov a úrovne uchádzača.
Prejavený aktívny záujem o mobilný vývoj.
Dostatočná znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka a OOP.
Priestor stráviť 8 týždňov fulltime v programe Azet iOS Akadémia v Žiline, motivácia a chuť rásť s Azet.sk a GoodRequestom. Získaš skúsenosti s mobilným vývojom, vzdelanie v tejto oblasti a prácu na projektoch, ktoré pozná celé Slovensko. Ak sa vidíš u nás, neváhaj a prihlás sa.

Chceš radšej programovať weby? Vyskúšaj Azet Academy zameranú na vývoj internetových aplikácií.

Prihlás sa a buduj svoju kariéru s nami