iOS Academy Kariéra u nás

Nauč sa mobilný
vývoj za 8 týždňov

Si typ človeka čo má na všetko appku? Chceš vyvíjať nové aplikácie no chýba ti príležitosť či hardware? Naša iOS akadémia ti ponúka priestor a ty ho určite využi naplno!

Zmeň svoje zamestnanie
a odštartuj novú kariéru s azet ios academy
ok
8 intenzívnych týždňov tréningu, teórie a praxe vývoja mobilných aplikácií pre iOS systémy.
ok
Po úspešnom absolvovaní Azet iOS Academy dostaneš certifikát a prácu v Azet alebo GoodRequest developerskom tíme ako junior iOS developer.
ok
Azet iOS Academy je jedinečný honorovaný tréningový program, t.j. každý mesiac dostaneš plat.
Odporuč tento kurz svojim kamarátom: Ak poznáš niekoho, kto sa ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, zdieľaj túto ponuku a možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry u nás.
Logá Azet, Ringier Axel Springer, GoodRequest, iOS

Exkluzívna
profesná príležitosť

Ponúkame ti 2-mesačnú pracovnú zmluvu s prechodom na full-time pozíciu pre talentovaných účastníkov, príležitosť nasať autentickú kultúru v žilinskom sídle jednotky na slovenskom online trhu a mentoring odborníkmi z Azetu a GoodRequestu patriacimi medzi tých najlepších vo svojej profesnej oblasti na Slovensku.

Čo sa naučíš?
Zamakáš a zdokonalíš sa v oblastiach a nástrojoch, ktoré vyžaduje moderný vývoj SW.
Swift iOS SDK Xcode Interface Builder REST komunikacia Perzistencia dát Notifikácie Lokalizačné služby a mapy Moderné UX Návrhové vzory Integrácie najnovších knižníc Optimalizácia pre rôzne zariadenia
Neváhaj a
prihlás sa hneď
Vyplň náš formulár, prípadne zašli svoje údaje
na adresu: kariera@azetacademy.sk.


Zaujíma nás tvoj životopis 1 a tiež projekty na ktorých si pracoval 2. Nemusíš nám ukázať len profesionálne zadania, ale aj vlastné voľnočasové projekty a experimenty s mobilným vývojom. Taktiež nezabudni uviesť aké kurzy z oblasti IT si doteraz absolvoval, čo si sa v nich naučil a priložiť certifikáty 3. Dôležitý je pre nás aj tvoj motivačný list 4, esej, kde nám povieš, prečo práve naša akadémia, prečo práve mobilný vývoj a aké máš predpoklady aby si uspel (skúsenosti, danosti).

Po vyplnení prihlášky ťa budeme kontaktovať a prípadne pozveme na pohovor a predstavenie priamo k nám do Azet-u v Žiline.leto 2018
Životopis *
Nahraj súbor so svojim životopisom
Motivačný list
Nahraj súbor s motivačným listom
Iné prílohy
Portfólio, ukážka prác, certifikáty (max 10 MB)

* Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre potreby personálneho oddelenia Azetu. (Nebudeme ti posielať marketingové ponuky)

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou Ringier Axel Springer Slovakia, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 00 678 155, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 19/B na účely prihlásenia do iOS Academy. Viac informácií k ochrane osobných údajov nájdete tu.
* Viem preukázať praktický záujem o mobilný vývoj ukážkou experimentov, projektov a podobne (nemusí ísť o iOS).
Tvoje
zodpovednosti
Absolvovanie tréningového kurzu mobilného vývoja na výbornú.
Práca v tímoch na testovacích a reálnych projektoch.
Uplatnenie tvojich súčasných programátorských vedomostí a skúseností (PHP, C/C++, Java, Python resp. akýkoľvek programovací jazyk).
Podmienky
pre zaradenie
Absolvovanie sady osobnostných a odborných testov pre posúdenie predpokladov a úrovne uchádzača.
Prejavený aktívny záujem o mobilný vývoj.
Dostatočná znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka a OOP.
Priestor stráviť 8 týždňov fulltime v programe Azet iOS Akadémia v Žiline, motivácia a chuť rásť s Azet.sk a GoodRequestom. Získaš skúsenosti s mobilným vývojom, vzdelanie v tejto oblasti a prácu na projektoch, ktoré pozná celé Slovensko. Ak sa vidíš u nás, neváhaj a prihlás sa.

Chceš radšej programovať weby? Vyskúšaj Azet Academy zameranú na vývoj internetových aplikácií.

Prihlás sa a buduj svoju kariéru s nami